Sortiment

BPW

Od roku 1898 společnost BPW ve své centrále ve Wiehlu poblíž Kolína nad Rýnem vyvíjí a vyrábí podvozkové systémy a nápravy návěsů a přívěsů.

Díky své síle v inovacích, dosahuje společnost BPW nepřetržitého růstu a nyní je celosvětově považována za spolehlivého partnera a dodavatele produktů nejvyšší kvality. V roce 2020 byla společnost počtrnácté v řadě oceněna „Nejlepší značkou“ v kategorii „Nápravy návěsů a přívěsů“.

  • Založeno 1898 jako Bergische Patentachsenfabrik Wiehl
  • Hlavní sídlo: Německo, Wiehl, Severní Porýní-Vestfálsko, 1 650 zaměstnanců
  • Evropský lídr, roční výroba náprav je 420 tis. ks nad 5,5 tuny
  • 17 výrobních závodů po celém světě, 5 800 zaměstnanců
  • 3 200 servisních partnerů

 

BPW Group

Dánský výrobce ERMAX byl založen v roce 1948. V roce 2004 ho převzala společnost Transport-Technik A/S, patřící do skupiny BPW Group. Značka ERMAX vyvíjí, vyrábí a nabízí široký program produktů v oblasti světelných a elektrických systémů pro užitková vozidla, přípojná vozidla a zemědělské stroje.

V nabídce nechybí ani produkty s LED technologií, stejně tak hybridní technologií. V rámci komplexního řešení je v nabídce také řada kabeláže, rozvodných skříní a upevňovacího materiálu, mající certifikaci ADR.

Přední světová společnost v oblasti vývoje a výroby kompozitních řešení pro automobilový průmysl, průkopník na poli vstřikování plastů.

V nabídce naleznete rozličná systémová řešení pro výrobce těžkých užitkových vozidel, stejně tak kov nahrazující díly pro aftermarket.

Nabídka společnosti HBN-Teknik A/S obsahuje například blatníky, lapače nečistot, zvony vzduchových měchů a další produkty.

Historie společnosti F. Hesterberg & Söhne GmbH & Co. KG sahá do roku 1780. V počátcích společnost dodávala zejména ocelové výrobky pro zemědělství. Obchodní značka Hestal byla zaregistrována roku 1956, kdy se firma začala úzce specializovat na díly nástaveb užitkových automobilů.

Na základě více jak 230 let trvající tradice a zkušeností je značka Hestal synonymem pro kvalitu v oblasti nástavbových komponent a spojovacích systémů, přičemž hlavní roli hraje snaha o splnění všech zákaznických požadavků a potřeb.

Idem telematics je jedním z předních výrobců telematických systémů pro přesné ovládání mobilních jednotek a jejich integrace do podnikových procesů orientovaných na budoucnost dopravní a logistické společnosti.

Je to první společnost na trhu, která začala nabízet řešení pro celou soupravu tahač-návěs. Díky tomuto propojení je telematika od společnosti Idem schopna nabízet kompletní servis pro logistiku svých zákazníků.

 

JOST Group

JOST - přední světový výrobce přípojných a závěsných zařízení pro užitková vozidla.

Rockinger - tradiční výrobce závěsných a tažných zařízení s více než 100 letou tradicí.

Tridec - výrobce mechanických a hydraulických systémů řízení a zavěšení náprav přípojných vozidel.

Edbro - špičkový světový výrobce hydraulických systémů instalovaných na vozidlech.

 

Aftermarket

Tradiční německá společnost založená roku 1947. Značka PE je známá především díky brzdovým komponentům, v portfoliu společnosti se však nachází řada dalších produktů jako ložiska a náboje, podvozkové díly, díly náprav či výfukových systémů, stejně jako celá paleta příslušenství. 1. ledna 2016 se společnost PE Automotive stala přírůstkem skupiny BPW Group.

Trailerline je privátní značkou aftermarketové skupiny společnosti BPW a v jejím portfoliu naleznete například brzdové komponenty, vzduchové měchy či tlumiče pérování pro celou řadu aplikací.

Produkty Trailerline jsou kvalitní alternativou originálních dílů za přijatelnou cenu.

Německá společnost s více než 70ti letou historií, která s průměrnou celkovou produkcí 24 filtrů za sekundu v roce 2015 dosáhla obratu 3 miliard EUR, je světovým lídrem v oblasti filtrační techniky.

Produkty společnosti MANN + HUMMEL naleznete v prvovýbavě celé řady výrobců vozidel, na poli náhradních dílů je pak značka MANN-FILTER celosvětově známá jako záruka filtrů té nejvyšší kvality.

Pro mnoho výrobců vozidel je značka Hengst synonymem pro filtraci, což je pro tuto společnost zavazující a tak neustále investuje do vývoje a inovací v této oblasti.

Výsledkem jsou produkty špičkové kvality, splňující nejvyšší nároky v oblasti automotive, stejně jako ve strojírenství a dalších průmyslových odvětvích. Díky tomu je společnost Hengst úspěšná na poli filtrace již více jak 55 let.