Novinky

Osvědčené pérování Airlight II

počet komentářů: 0

Další milník na cestě k univerzálnímu použití kulaté nápravnice u společnosti BPW se očekává na začátku roku 2021.

Části řady pérování Airlight II budou poprvé kombinovány s nápravou s kulatým průřezem 146 x 10 mm.

Robustní spojení nápravy a pérování pomocí laserem obrobených kontaktních ploch umožňuje nasazení těchto nápravových agregátů v sektoru 9t na silnici i v terénu.

Náhrada zesílené čtyřhranné nápravnice za nápravu s kulatou nápravnicí má za následek významné váhové výhody v offroadovém sektoru.

Čti více ...

Nové ramena pérování LightTube

počet komentářů: 0

LightTube zavádíme do výroby od počátku roku 2020.

LightTube je nový typ dutého ramena pro vzduchové odpružení Airlight II, který je vyráběn inovativním vícestupňovým výrobním procesem.

Toto rameno pérování šetří 42 kg (7 kg na LightTube) u třínápravového návěsu.

V kombinaci s hliníkovým nábojem nabízí BPW také nejlehčí podvozek na trhu s hmotností modulu menší než 370 kg.

Čti více ...

Bezpečnost na pobočkách a skladech

počet komentářů: 0

DŮLEŽITÉ: OMEZENÍ PROVOZU SPOLEČNOSTI BPW spol. s r.o.

Z důvodu ochrany Vás zákazníků, našich zaměstnanců a jejich rodin, pozastavujeme přímý prodej zboží za účasti zákazníků na našich prodejnách.

Zboží je však možné předem objednat k vyzvednutí ze skladů našich provozoven telefonicky, elektronicky nebo přes e-shop, kdy Vám bude zboží předem připraveno včetně dodacího listu, faktury (dokladu o zaplacení).

Pro více informací, popřípadě pro objednání zboží kontaktujte naše call centrum nebo jednotlivé sklady. Kontakty ZDE

Děkujeme za pochopení.

Čti více ...

HESTAL CargoMaster System 502

počet komentářů: 0

Inteligentní a efektivní způsob zabezpečení nákladu. Nyní nově také pro použití s bezpečnostními sítěmi a plachtovinami.

Při upevnění nákladu musí být proveden každý nutný krok - spolehlivě, bezpečné a co nejrychleji. Patentovaný HESTAL CargoMaster System 502 je perfektním řešením. Není pouze pro originální vybavení, ale je k dispozici také pro dodatečné vybavení.

Pojďte rychleji na věc.

Čti více ...

DHL propojuje flotily telematikou idem telematics

počet komentářů: 0

DHL propojuje své dopravní flotily po celé Evropě telematikou od idem telematics

  • Rámcová dohoda o vybavení několika národních dceřiných společností DHL v Evropě
  • Klíčový je koncept otevřené platformy a celoevropská dostupnost služeb
  • Kontraktem s DHL posiluje idem telematics svou vedoucí pozici na evropském trhu

Mnichov/Bonn, 11.6.2019 – Globální lídr logistiky Deutsche Post DHL vybavuje svou flotilu přívěsů po celé Evropě telematickými systémy od idem telematics. Firma idem telematics se sídlem v Mnichově a Ulmu je členem skupiny BPW Group a specializuje se na digitální sítě dopravních prostředků.

Čti více ...

HESTAL LiftMaster

počet komentářů: 0

Pod značkou HESTAL Liftmaster dodává firma Hesterberg různé typy zvedání střech. Ty jsou používány zejména u nástaveb se shrnovací plachtou na návěsech, nákladních vozidlech nebo výměnných nástavbách.

Liftmaster má dvě hlavní využití:

Jednak pro přizvednutí střechy nástavby během nakládky a vykládky. Takto lze využít nákladový prostor až po střechu, protože zvýšená střecha usnadní manipulaci.

Nebo pro přizpůsobení výšky střechy aktuálnímu nákladu. V případě potřeby může (v rámci zákonných limitů) být zvýšena nebo naopak snížena a tím umožnit hospodárnější jízdu.

Čti více ...

ERMAX koncové světlo TM11 Full-LED

počet komentářů: 0

Moderní technologie světel a LED osvětlení

Kompaktní a moderní koncové světlo se sedmi funkcemi od společnosti ERMAX®

Již zmíněné plně LED diodové koncové světlo od společnosti ERMAX® nabízí štíhlý design, moderní dynamické provedení směrových světel, sklo odolné vůči nárazu a integraci všech povinných kontrolních prvků.

Toto koncové světlo lze spárovat s jakýmkoliv tažným vozidlem bez hlášení chyby, a to díky inteligentnímu a modernímu ovládání ERMAX® TM11. Platí to jak pro směrový, tak i brzdový signál.

Čti více ...

Uvedení nové brzdy ECO Disc TS2 a nápravy ECO Air

počet komentářů: 0

Od května 2019 zavádíme do sériové produkce nové vzduchové pérování BPW ECO Air v provedení s novou kotoučovou brzdou ECO Disc TS2 nebo známou bubnovou brzdou ECO Drum.

1. Nové označení typu nápravy: např. místo SHBF ACAU nyní SRBF EAAU.

2. Nové rozměry rozchodu kol a nové rozměry roztečí držáků brzdového válce u provedení s bubnovou brzdou SN 4218.

3. Náprava ECO Air s brzdou TS2 3709 - stále nebude možná kombinace s válci 22“ nebo 24“.

4. Snímání opotřebení brzdových destiček u kotoučové brzdy ECO Disc TS2.

Čti více ...

Přestavba brzdových čelistí SN 4218

počet komentářů: 0

Přestavba brzdových čelistí a vratných pružin na BPW čep nápravy MVBFST 10010 a BPW čep řiditelné nápravy MVBFLST s brzdou SN 4218

Od března 2019 budou opatřeny definované polonápravy BPW a řiditelné polonápravy BPW modifikovanými brzdovými čelistmi a vratnými pružinami, které reagují méně citlivě na vibrace nápravy a celého vozidla.

K tomu, aby stávající verze mohly používat modifikované brzdové čelisti a vratné pružiny, musí být předchozí komponenty odstraněny a nahrazeny opravnou sadou 09.801.08.84.0.

Čti více ...

ERMAX koncové světlo TM10 LED

počet komentářů: 0

Prodloužení životnosti s Ermax TM10 - věčným světlem

Koncové světlo odolné proti nárazu TM10 mělo velmi pozitivní odezvu na veletrhu IAA v Hannoveru, jak u výrobců, tak i u dopravců. Světlo má všestranné použití díky široké nabídce provedení, ale zajímavé je též pro cisterny a sklápěče.

Cisterny, kde se často používají hadice, pásy, řetězy a místa, kde jsou světla velmi zranitelná, právě zde oceníte použití zadního světla TM10 z polykarbonátu.

Sklápěče, kde může být teplota nákladu, např. asfalt, velmi kritická. Polykarbonát odolává teplotě 160°, oproti PMMA ( polymethylmetakrylát, materiál, který je běžně používán našimi konkurenty), který odolává teplotě pouze 120°.

Čti více ...