Novinky

Produktové opatření ECO Air

počet komentářů: 0

V programu vzduchových pérování BPW ECO Air jako součást procesu neustálého zlepšování bylo zavedeno opatření péče o produkt. Aby bylo dosaženo modularity k rozšíření použití vzduchového pérování BPW, tak právě tato péče o produkt umožňuje rozšíření produktu pro budoucí nové generace pérování. Konkrétně to znamená, že rameno měchu je o 5 mm zesílené, což vede k odpovídajícímu prodloužení upínacího třmenu o 5 mm.

Nový upínací třmen, který je o 5 mm delší, lze použít pro starou generaci držáků měchů bez zesílení. Ale starý upínací třmen nelze použít s novou generací držáků měchů z důvodu jeho kratší délky.

Z důvodu postupného zaváděním nové generace držáků měchů (od začátku 2.čtvrtletí / 2022) byl již nový - delší upínací třmen použit s předstihem (od poloviny 1.čtvrtletí / 2022) v aktuální sérii, aby bylo možné kontrolovat bezpečné použití starého upínacího třmenu.

Čti více ...

Jost a Rockinger - Opravné sady

počet komentářů: 0

Originální náhradní díly - jistota je jistota!

Nefunkční zámek točny, čep závěsu, který nevydrží potřebnou zátěž nebo jen šroub s nedostatečnou pevností, mohou v nejhorším případě způsobit těžkou dopravní nehodu. Z těchto důvodů vyžaduje Ministerstvo dopravy ČR ve smyslu legislativy platné v EU* u spojovacích zařízení jako jsou točny a závěsná spojovací zařízení použití výhradně originálních náhradních dílů.

Komponenty od firmy JOST a ROCKINGER spojují tažné vozidlo a přívěs/návěs a musí vydržet vysoké zatížení. Z tohoto důvodu se jedná produkty s vysokými nároky na bezpečnost, které musí být schváleny dle ECE R55-01.

Schválení je vystaveno Německým spolkovým úřadem pro silniční dopravu (Kraftfahrt-Bundesamt, dále jen KBA), který klade výrobcům přísné podmínky sahající od vývoje až po zabezpečení kvality ve výrobě.

Čti více ...

ERMAX Nárazníky

počet komentářů: 0

Funkční řešení ve vysoce kvalitním designu

V Dánsku společnost ERMAX montuje a vyvíjí kompletní nárazníky ve vlastních výrobních zařízeních podle platných norem certifikátu „Shoda výrobku“ vydávaného „Federálním úřadem pro automobilovou dopravu“. Každá varianta nárazníku je individuálně přizpůsobena. Tím je zajištěno optimální umístění světel a dokonalá struktura kabelů.

Tato řešení a konstrukce šetří váhu a prodlužuje životnost komponentů. Instalace je jednodušší a zároveň zaručuje krátkou a spolehlivou dodací lhůtu.

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2022!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2022.

Čti více ...

BPW dělá zajištění nákladu inteligentní

počet komentářů: 0

Škody způsobené špatně zabezpečeným nákladem jsou v přepravě běžnou záležitostí. K vážným nehodám a poškození nákladu často dochází v důsledku pojíždění či převrácení návěsu.

BPW nyní řeší jednu z hlavních příčin pomocí inteligentních omezení nákladu: iGurt kontroluje a dokumentuje napnutí upínacího popruhu a slibuje masivní úspory.

Asociace německých pojistitelů (GDV) každoročně vyplácí dopravní škody v celkové výši 1,2 miliardy eur. Většina je způsobena nedostatečným nebo dokonce chybějícím zajištěním nákladu. Odhaduje se, že nedostatečné zajištění nákladu je příčinou přibližně 20 až 25 procent dopravních nehod v nákladní dopravě. BPW chce přispět k výraznému snížení škod pomocí inteligentních zádržných systémů pro náklad, a nejen snížit náklady, ale také riziko nehody.

Čti více ...

Novinky z veletrhu Solutrans

počet komentářů: 0

Společnost BPW na veletrhu Solutrans potvrdila své postavení evropského technologického lídra v oblasti náprav, podvozků a digitálního propojení řidiče, vozidla a nákladu.

Francouzský Lyon se ve druhé polovině listopadu již tradičně stal centrem evropského dopravního a logistického průmyslu. Na veletrhu Solutrans, pořádaném v letošním roce ve dnech 16. až 20. listopadu, předvedli přední výrobci, jaká řešení budou v budoucnosti využívána v nákladní dopravě. Hlavní trendy přitom představují klimatická efektivita a elektrická mobilita.

Společnosti BPW a Thermo King v Lyonu odhalily první detaily společného systémového řešení, které má způsobit revoluci v chladírenské přepravě. Modulární sada komponentů umožní výrobcům vozidel realizovat klimaticky příznivé a tiché řešení chlazení pro každou aplikaci od městské až po dálkovou dopravu.

Čti více ...

Návod k používání e-shopu BPW

počet komentářů: 0

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak používat e-shop BPW.

PŘÍSTUP: www.bpw.cz - hlavní internetová stránka společnosti BPW spol. s r.o., zde naleznete novinky, kontakty a další důležité informace. Pro vstup do internetového obchodu klikněte na odkaz „Online shop“. www.bpwonline.cz - přímý vstup do internetového obchodu společnosti BPW spol. s r.o.

REGISTRACE: Internetový obchod BPW je určen výhradně obchodním partnerům BPW spol. s r.o. a proto je k nákupu v našem internetovém obchodě nutná registrace. V případě, že neznáte své přihlašovací údaje kontaktujte prosím telefonicky nebo e-mailem Vám přiděleného obchodního zástupce. Nejste-li zatím naším obchodním partnerem, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem na některém z prodejních míst. Naši kolegové s Vámi nastaví obchodní podmínky a přihlašovací údaje.

CELÝ NÁVOD >>>

Čti více ...

HESTAL TensionMaster IV

počet komentářů: 0

Pod názvem TensionMaster nabízí Hesterberg napínák plachty již čtvrté generace. Slouží k napnutí a uvolnění boční plachty nástaveb typu Curtainsider.

TensionMaster IV se dodává v pravém a levém provedení a každý ve verzi výstupní hřídele se čtyřhranem, nebo drážkou do kterých se zasune příslušná napínací tyč plachty. Pro montáž na vozidlo je možné volit ze tří odlišných verzí provedení montážních otvorů.

Díky těmto třem variantám není TensionMaster IV použitelný jen v dodávkách pro prvovýrobu, ale rovněž jako náhradní díl pro opravy s možností použití za na trhu obvyklé typy.

Dalšími předností je zejména ergonomický vzhled, velmi intuitivní ovládání jednou rukou stejně jako plynulé napínání a uvolnění boční plachty.

Čti více ...

Omezená provozní doba a termíny doručení zboží.

počet komentářů: 0

Vážený zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o částečně omezeném provozu a termínech doručení zboží během nadcházejících dní.

14. a 15.12. bude probíhat inventura na všech našich pobočkách a bohužel nebudeme schopni vyřizovat Vaše objednávky. Objednávky budeme opět přijímat od středy 16.12., zboží expedovat 17.12. s doručením v pátek 18.12. Objednávky přijaté v pátek 11.12. budou doručeny nejpozději v pondělí 14.12.

Objednávky přijaté 23.12. do 16:00 budou doručeny nočním závozem 24.12., denním závozem v pondělí 28.12.

Objednávky přijaté 30.12. do 16:00 budou doručeny nočním závozem 31.12., denním závozem v pondělí 4.1.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení, team BPW

Čti více ...