Novinky

BPW vzduchové pérování, vynikající v jakémkoliv terénu.

počet komentářů: 0

Plachtové, chladírenské nebo silo návěsy, pro dlouhé i krátké vzdálenosti, sklápěcí návěsy do terénu, vzduchové pérování od BPW je perfektní řešení pro každou aplikaci a nabízí spolehlivost po celou dobu životnosti vozidla díky ECO plus záruce 5+3 roky.

BPW nabízí širokou škálu řešení vzduchového pérování, přizpůsobené vašim individuálním přepravním požadavkům, zajišťující maximální spolehlivost za různých provozních podmínek – vyzkoušené a testované na milionech vozidel. Modulární konstrukce BPW zajišťuje snadnou a tím ekonomickou údržbu a provoz.

Čti více ...

Pokrok je v detailu

počet komentářů: 0

Více jak 120 let společnost BPW vyvíjí a vyrábí podvozkové systémy, které udávají směr a přináší inovace do každodenního podnikání v dopravním průmyslu.

Jako partner výrobců a provozovatelů nákladních vozidel vnímáme přístup k logistice komplexně.

Využíváme našich zkušeností a zároveň inovací pro zajištění lepší efektivity, vyšší bezpečnosti a předvídatelnosti vašich provozních nákladů v dlouhodobém horizontu.

Čti více ...

Záruka 5+3 roky ECO Plus s maximálním rozsahem.

počet komentářů: 0

Nové záruční služby 5+3 roky ECO Plus.

100% věříme v kvalitu našich podvozkových systémů a jejich komponentům, a proto naše záruka ECO Plus nabízí maximum ochrany a jedinečný rozsah služeb, který vám poskytuje bezpečnost a klid kdykoli jste na cestách.

Záruka není omezena na pouhých pět let, ale tříletá prodloužená záruka vám zajistí celých osm let.

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2023!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2023.

Čti více ...

Posouzení prasklin brzdových destiček TSB a TS2

počet komentářů: 0

Posouzení / vyhodnocení prasklin a úlomků ve vrstvě obložení destičky pro kotoučovou brzdu

Na základě těchto technických informací by měl být schopen odborný pracovník zhodnotit brzdové destičky BPW pro kotoučovou brzdu návěsu / přívěsu. Vizuálně posoudit BPW brzdu ECO Disc TS2 3709 / TS2 4309 a TSB 3709 / TSB 4309 / TSB 4312 s ohledem na vznik prasklin nebo vylamování obložení na okrajích.

Je stále na odborném pracovníkovi, aby rozhodl, zda je třeba vyměnit brzdovou destičku nebo ne. Pro své rozhodnutí by měl vzít v úvahu optický stav destiček i celkový stav vozidla a vyhodnotit podmínky pro používání destiček.

Čti více ...

Optimalizace produktu ECO Disc TS2

počet komentářů: 0

V rámci dalšího neustálého vývoje a optimalizace produktů bude modrá krytka seřizovacího šroubu (03.211.10.11.0) pro brzdy ECO Disc TS2 rozšířena navíc O-kroužkem.

Nový O-kroužek výrazně zvyšuje ochranu seřizovacího šroubu (šestihran SW 13) a následně také vnitřní součásti brzdy jsou před vlivy prostředí lépe chráněny.

S okamžitou platností budou všechny opravné sady TS2, obsahující tuto krytku, osazeny rovněž tímto O-kroužkem.

Kromě rozšíření známých opravárenských sad je nový O-kroužek v kombinaci s krytkou, montážním tukem a montážním návodem k dispozici pod číslem dílu 05.801.47.87.0.

Čti více ...

Upínací třmeny pro ECO Air

počet komentářů: 0

Postupný přechod na upínací třmeny pro ECO Air

V BPW budou upínací třmeny ECO Air optimalizovány pro širší použití. Touto změnou se třmeny prodlouží o 5 mm a tím se zvýší modularita pro pozdější rozšíření nových ramen uložení BPW.

Stávající upínací třmeny lze používat až do zavedení nové generace třmenů (postupné nabíhání od 2. čtvrtletí 2022). Po vyčerpání starých zásob dojde k definitivnímu přechodu na novou generaci třmenů, které budou 100% kompatibilní se starým provedením.

Důležité upozornění: nahrazované staré provedení upínacích třmenů (které se na trhu s náhradními díly neprodávají samostatně) nelze kombinovat s novým typem ramen uložení BPW (nabíhajících od 2. čtvrtletí 2022).

Čti více ...

Známá kvalita v novém designu

počet komentářů: 0

Náhradní díly BPW - známá kvalita v novém designu

Jako partner provozovatelů nákladních vozidel a výrobců nákladních vozidel se 120letými zkušenostmi myslíme na dopravu a logistiku jako celek, a ještě kus dál. Naším cílem je, aby přepravní a logistické procesy byly pro naše zákazníky dlouhodobě efektivnější, bezpečnější a předvídatelnější.

V nejbližší době budou veškeré položky originálních nahradních dílů BPW dodávány v novém designu balení.

Čti více ...

Produktové opatření ECO Air

počet komentářů: 0

V programu vzduchových pérování BPW ECO Air jako součást procesu neustálého zlepšování bylo zavedeno opatření péče o produkt. Aby bylo dosaženo modularity k rozšíření použití vzduchového pérování BPW, tak právě tato péče o produkt umožňuje rozšíření produktu pro budoucí nové generace pérování. Konkrétně to znamená, že rameno měchu je o 5 mm zesílené, což vede k odpovídajícímu prodloužení upínacího třmenu o 5 mm.

Nový upínací třmen, který je o 5 mm delší, lze použít pro starou generaci držáků měchů bez zesílení. Ale starý upínací třmen nelze použít s novou generací držáků měchů z důvodu jeho kratší délky.

Z důvodu postupného zaváděním nové generace držáků měchů (od začátku 2.čtvrtletí / 2022) byl již nový - delší upínací třmen použit s předstihem (od poloviny 1.čtvrtletí / 2022) v aktuální sérii, aby bylo možné kontrolovat bezpečné použití starého upínacího třmenu.

Čti více ...

Jost a Rockinger - Opravné sady

počet komentářů: 0

Originální náhradní díly - jistota je jistota!

Nefunkční zámek točny, čep závěsu, který nevydrží potřebnou zátěž nebo jen šroub s nedostatečnou pevností, mohou v nejhorším případě způsobit těžkou dopravní nehodu. Z těchto důvodů vyžaduje Ministerstvo dopravy ČR ve smyslu legislativy platné v EU* u spojovacích zařízení jako jsou točny a závěsná spojovací zařízení použití výhradně originálních náhradních dílů.

Komponenty od firmy JOST a ROCKINGER spojují tažné vozidlo a přívěs/návěs a musí vydržet vysoké zatížení. Z tohoto důvodu se jedná produkty s vysokými nároky na bezpečnost, které musí být schváleny dle ECE R55-01.

Schválení je vystaveno Německým spolkovým úřadem pro silniční dopravu (Kraftfahrt-Bundesamt, dále jen KBA), který klade výrobcům přísné podmínky sahající od vývoje až po zabezpečení kvality ve výrobě.

Čti více ...