Novinky

Školení BPW

počet komentářů: 0

Vážení obchodní partneři.

Rádi bychom Vás informovali o možnosti absolvovat školení BPW. Je určené zejména pro techniky a mechaniky, kteří servisují produkty BPW.

Termíny pro první pololetí jsou:
20. března 2024
17. dubna 2024
15. května 2024

Školení je jednodenní a koná se v prostorách firmy BPW v Brandýse nad Labem. V případě zájmu vám více informací poskytne kolega Tomáš Voves, 602 561 271, voves@bpw.cz

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2024!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2024.

Čti více ...

BPW vzduchové pérování, vynikající v jakémkoliv terénu.

počet komentářů: 0

Plachtové, chladírenské nebo silo návěsy, pro dlouhé i krátké vzdálenosti, sklápěcí návěsy do terénu, vzduchové pérování od BPW je perfektní řešení pro každou aplikaci a nabízí spolehlivost po celou dobu životnosti vozidla díky ECO plus záruce 5+3 roky.

BPW nabízí širokou škálu řešení vzduchového pérování, přizpůsobené vašim individuálním přepravním požadavkům, zajišťující maximální spolehlivost za různých provozních podmínek – vyzkoušené a testované na milionech vozidel. Modulární konstrukce BPW zajišťuje snadnou a tím ekonomickou údržbu a provoz.

Čti více ...

Pokrok je v detailu

počet komentářů: 0

Více jak 120 let společnost BPW vyvíjí a vyrábí podvozkové systémy, které udávají směr a přináší inovace do každodenního podnikání v dopravním průmyslu.

Jako partner výrobců a provozovatelů nákladních vozidel vnímáme přístup k logistice komplexně.

Využíváme našich zkušeností a zároveň inovací pro zajištění lepší efektivity, vyšší bezpečnosti a předvídatelnosti vašich provozních nákladů v dlouhodobém horizontu.

Čti více ...

Záruka 5+3 roky ECO Plus s maximálním rozsahem.

počet komentářů: 0

Nové záruční služby 5+3 roky ECO Plus.

100% věříme v kvalitu našich podvozkových systémů a jejich komponentům, a proto naše záruka ECO Plus nabízí maximum ochrany a jedinečný rozsah služeb, který vám poskytuje bezpečnost a klid kdykoli jste na cestách.

Záruka není omezena na pouhých pět let, ale tříletá prodloužená záruka vám zajistí celých osm let.

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2023!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2023.

Čti více ...

Posouzení prasklin brzdových destiček TSB a TS2

počet komentářů: 0

Posouzení / vyhodnocení prasklin a úlomků ve vrstvě obložení destičky pro kotoučovou brzdu

Na základě těchto technických informací by měl být schopen odborný pracovník zhodnotit brzdové destičky BPW pro kotoučovou brzdu návěsu / přívěsu. Vizuálně posoudit BPW brzdu ECO Disc TS2 3709 / TS2 4309 a TSB 3709 / TSB 4309 / TSB 4312 s ohledem na vznik prasklin nebo vylamování obložení na okrajích.

Je stále na odborném pracovníkovi, aby rozhodl, zda je třeba vyměnit brzdovou destičku nebo ne. Pro své rozhodnutí by měl vzít v úvahu optický stav destiček i celkový stav vozidla a vyhodnotit podmínky pro používání destiček.

Čti více ...

Optimalizace produktu ECO Disc TS2

počet komentářů: 0

V rámci dalšího neustálého vývoje a optimalizace produktů bude modrá krytka seřizovacího šroubu (03.211.10.11.0) pro brzdy ECO Disc TS2 rozšířena navíc O-kroužkem.

Nový O-kroužek výrazně zvyšuje ochranu seřizovacího šroubu (šestihran SW 13) a následně také vnitřní součásti brzdy jsou před vlivy prostředí lépe chráněny.

S okamžitou platností budou všechny opravné sady TS2, obsahující tuto krytku, osazeny rovněž tímto O-kroužkem.

Kromě rozšíření známých opravárenských sad je nový O-kroužek v kombinaci s krytkou, montážním tukem a montážním návodem k dispozici pod číslem dílu 05.801.47.87.0.

Čti více ...

Upínací třmeny pro ECO Air

počet komentářů: 0

Postupný přechod na upínací třmeny pro ECO Air

V BPW budou upínací třmeny ECO Air optimalizovány pro širší použití. Touto změnou se třmeny prodlouží o 5 mm a tím se zvýší modularita pro pozdější rozšíření nových ramen uložení BPW.

Stávající upínací třmeny lze používat až do zavedení nové generace třmenů (postupné nabíhání od 2. čtvrtletí 2022). Po vyčerpání starých zásob dojde k definitivnímu přechodu na novou generaci třmenů, které budou 100% kompatibilní se starým provedením.

Důležité upozornění: nahrazované staré provedení upínacích třmenů (které se na trhu s náhradními díly neprodávají samostatně) nelze kombinovat s novým typem ramen uložení BPW (nabíhajících od 2. čtvrtletí 2022).

Čti více ...

Známá kvalita v novém designu

počet komentářů: 0

Náhradní díly BPW - známá kvalita v novém designu

Jako partner provozovatelů nákladních vozidel a výrobců nákladních vozidel se 120letými zkušenostmi myslíme na dopravu a logistiku jako celek, a ještě kus dál. Naším cílem je, aby přepravní a logistické procesy byly pro naše zákazníky dlouhodobě efektivnější, bezpečnější a předvídatelnější.

V nejbližší době budou veškeré položky originálních nahradních dílů BPW dodávány v novém designu balení.

Čti více ...