BPW – we think transport

Aktuální akce

Novinky

BPW vzduchové pérování, vynikající v jakémkoliv terénu.

počet komentářů: 0

Plachtové, chladírenské nebo silo návěsy, pro dlouhé i krátké vzdálenosti, sklápěcí návěsy do terénu, vzduchové pérování od BPW je perfektní řešení pro každou aplikaci a nabízí spolehlivost po celou dobu životnosti vozidla díky ECO plus záruce 5+3 roky.

BPW nabízí širokou škálu řešení vzduchového pérování, přizpůsobené vašim individuálním přepravním požadavkům, zajišťující maximální spolehlivost za různých provozních podmínek – vyzkoušené a testované na milionech vozidel. Modulární konstrukce BPW zajišťuje snadnou a tím ekonomickou údržbu a provoz.

Čti více ...

Pokrok je v detailu

počet komentářů: 0

Více jak 120 let společnost BPW vyvíjí a vyrábí podvozkové systémy, které udávají směr a přináší inovace do každodenního podnikání v dopravním průmyslu.

Jako partner výrobců a provozovatelů nákladních vozidel vnímáme přístup k logistice komplexně.

Využíváme našich zkušeností a zároveň inovací pro zajištění lepší efektivity, vyšší bezpečnosti a předvídatelnosti vašich provozních nákladů v dlouhodobém horizontu.

Čti více ...

Záruka 5+3 roky ECO Plus s maximálním rozsahem.

počet komentářů: 0

Nové záruční služby 5+3 roky ECO Plus.

100% věříme v kvalitu našich podvozkových systémů a jejich komponentům, a proto naše záruka ECO Plus nabízí maximum ochrany a jedinečný rozsah služeb, který vám poskytuje bezpečnost a klid kdykoli jste na cestách.

Záruka není omezena na pouhých pět let, ale tříletá prodloužená záruka vám zajistí celých osm let.

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2023!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2023.

Čti více ...

Posouzení prasklin brzdových destiček TSB a TS2

počet komentářů: 0

Posouzení / vyhodnocení prasklin a úlomků ve vrstvě obložení destičky pro kotoučovou brzdu

Na základě těchto technických informací by měl být schopen odborný pracovník zhodnotit brzdové destičky BPW pro kotoučovou brzdu návěsu / přívěsu. Vizuálně posoudit BPW brzdu ECO Disc TS2 3709 / TS2 4309 a TSB 3709 / TSB 4309 / TSB 4312 s ohledem na vznik prasklin nebo vylamování obložení na okrajích.

Je stále na odborném pracovníkovi, aby rozhodl, zda je třeba vyměnit brzdovou destičku nebo ne. Pro své rozhodnutí by měl vzít v úvahu optický stav destiček i celkový stav vozidla a vyhodnotit podmínky pro používání destiček.

Čti více ...

Optimalizace produktu ECO Disc TS2

počet komentářů: 0

V rámci dalšího neustálého vývoje a optimalizace produktů bude modrá krytka seřizovacího šroubu (03.211.10.11.0) pro brzdy ECO Disc TS2 rozšířena navíc O-kroužkem.

Nový O-kroužek výrazně zvyšuje ochranu seřizovacího šroubu (šestihran SW 13) a následně také vnitřní součásti brzdy jsou před vlivy prostředí lépe chráněny.

S okamžitou platností budou všechny opravné sady TS2, obsahující tuto krytku, osazeny rovněž tímto O-kroužkem.

Kromě rozšíření známých opravárenských sad je nový O-kroužek v kombinaci s krytkou, montážním tukem a montážním návodem k dispozici pod číslem dílu 05.801.47.87.0.

Čti více ...

Příslušenství