BPW – we think transport

Aktuální akce

Novinky

Školení BPW

počet komentářů: 0

Vážení obchodní partneři.

Rádi bychom Vás informovali o možnosti absolvovat školení BPW. Je určené zejména pro techniky a mechaniky, kteří servisují produkty BPW.

Termíny pro první pololetí jsou:
20. března 2024
17. dubna 2024
15. května 2024

Školení je jednodenní a koná se v prostorách firmy BPW v Brandýse nad Labem. V případě zájmu vám více informací poskytne kolega Tomáš Voves, 602 561 271, voves@bpw.cz

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2024!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2024.

Čti více ...

BPW vzduchové pérování, vynikající v jakémkoliv terénu.

počet komentářů: 0

Plachtové, chladírenské nebo silo návěsy, pro dlouhé i krátké vzdálenosti, sklápěcí návěsy do terénu, vzduchové pérování od BPW je perfektní řešení pro každou aplikaci a nabízí spolehlivost po celou dobu životnosti vozidla díky ECO plus záruce 5+3 roky.

BPW nabízí širokou škálu řešení vzduchového pérování, přizpůsobené vašim individuálním přepravním požadavkům, zajišťující maximální spolehlivost za různých provozních podmínek – vyzkoušené a testované na milionech vozidel. Modulární konstrukce BPW zajišťuje snadnou a tím ekonomickou údržbu a provoz.

Čti více ...

Pokrok je v detailu

počet komentářů: 0

Více jak 120 let společnost BPW vyvíjí a vyrábí podvozkové systémy, které udávají směr a přináší inovace do každodenního podnikání v dopravním průmyslu.

Jako partner výrobců a provozovatelů nákladních vozidel vnímáme přístup k logistice komplexně.

Využíváme našich zkušeností a zároveň inovací pro zajištění lepší efektivity, vyšší bezpečnosti a předvídatelnosti vašich provozních nákladů v dlouhodobém horizontu.

Čti více ...

Záruka 5+3 roky ECO Plus s maximálním rozsahem.

počet komentářů: 0

Nové záruční služby 5+3 roky ECO Plus.

100% věříme v kvalitu našich podvozkových systémů a jejich komponentům, a proto naše záruka ECO Plus nabízí maximum ochrany a jedinečný rozsah služeb, který vám poskytuje bezpečnost a klid kdykoli jste na cestách.

Záruka není omezena na pouhých pět let, ale tříletá prodloužená záruka vám zajistí celých osm let.

Čti více ...

Veselé Vánoce a a šťastný nový rok 2023!

počet komentářů: 0

Děkujeme za skvělou spolupráci a důvěru, kterou jste do nás vložili. Přejeme Vám a Vaší rodině šťastné a poklidné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví a štěstí do roku 2023.

Čti více ...

Příslušenství