NAŠE ČINNOST

 

BPW spol. s.r.o. je dceřinou společností německé firmy BPW Bergische Achse KG, předního světového výrobce inteligentních podvozkových systémů pro návěsy a přívěsy.

Naše společnost orientuje svoji činnost na tři odvětví. Za prvé jsme v České republice předním dodavatelem komponentů pro prvovýrobu. Našimi nejvýznamnějšími  partnery jsou výrobci návěsů a přívěsu Panav, Svan, Umikov aj. Za druhé se specializujeme na prodej náhradních dílů pro návěsy a přívěsy. Neustále rozšiřujeme náš sortiment a nabízíme nejen díly BPW, ale také několika dalších renomovaných značek jako např. Jost, Hesterberg a další, viz. záložka „Produkty“. Třetí odvětví naší činnosti je prodej komponentů pro zemědělskou techniku, ať už se jedná o prvovýrobu, nebo náhradní díly.

Snažíme se flexibilně reagovat na potřeby našich zákazníku. Kromě týmu prodejců a technických poradců, nabízíme také možnost využít našich pravidelných technických školení a v neposlední řadě dopravci a řidiči ocení možnost nové celoevropské servisní spolupráce. V praxi to znamená, že dopravci, pokud využívají technologií BPW, mají možnost v případě poruchy vozidla použít ve 39 evropských zemích bezplatnou, 24-hodinovou, nouzovou BPW linku na tel. čísle 00800 780 00.   Každý volající bude podpořen v aktuálním jazyce a v případě nutnosti může využít více než 3 200 servisních partnerů a 4 500 opraven sítě Europe Net.